Menu Zamknij

REGULAMIN

 

 1. Właścicielem witryny www.cokoly.com.pl i www.mebleniko.pl
  jest firma NIKO Marek Iwanowicz.
  Miejsce wykonywania działalności:
  ul. Wspólna 1
  Wólka Grodziska
  05-825 Grodzisk Mazowiecki.
 2. Numer rachunku bankowego, na który powinny być dokonywane płatności za złożone zamówienie:
  24 1020 1055 0000 9802 0112 9774
 3. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionych produktów
  Opłata za transport obliczona zostanie po złożonym zamówieniu.
  Firma Niko poinformuje klienta o kwocie do zapłaty za transport towaru.
 4. Firma NIKO Marek Iwanowicz udziela na wszystkie proponowane artykuły
  24 miesięcznej gwarancji .
  Warunkiem zgłoszenia reklamacyjnego jest odesłanie wadliwego produktu wraz z dokumentem zakupu i opisem usterki lub wady po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub pisemnym.
 5. Reklamacja
  Kupujący ma prawo do reklamowania towaru, w przypadku widocznych wad (ubytków) zakupionego towaru bądź niezgodności wzoru z zamówieniem.
  Aby zgłosić reklamację wadliwego produktu prosimy skontaktować się z nami drogą mailową: mebleniko@wp.pl. W mailu prosimy opisać wadę produktu oraz dołączyć zdjęcia dokumentujące wadę.
  Po rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji przez Sprzedającego, Kupujący powinien niezwłocznie odesłać wadliwy produkt.
  Sprzedający zobowiązany jest naprawić reklamowany produkt lub wymienić na nowy i odesłać Kupującemu.
  W przypadku braku możliwośći naprawy lub wymiany reklamowanego produktu, Kupujący otrzymuje zwrot całości poniesionych kosztów.
 6. Zwrot
  Klient ma prawo zwrotu towaru w przeciągu 10 dni od dnia zakupu.

  Zwrotowi nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zamówienie takie jak cokołyoraz fronty, jeżeli są wykonane prawidłowo z zamówieniem.

  Zgodnie z art.10 ust.3 pkt.4 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zwrotowi nie podlega Produkt wykonany na indywidualne zamówienie Kupującego.

RODO

Administratorem Twoich danych jest NIKO IWANOWICZ MAREK z siedzibą w ul. Juliusza Słowackiego 1, 05-805 Kanie, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 5341043510 , REGON: 011875141. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: mebleniko@wp.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem ul. Wspólna 1 Wólka Grodziska,
05-825 Grodzisk Mazowiecki .

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze Wspólna 1 Wólka Grodziska,
05-825 Grodzisk Mazowiecki lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: mebleniko@wp.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez NIKO IWANOWICZ MAREK w ramach zawieranych z Tobą umów.