Menu Zamknij

Frezowanie i cięcie maszynami CNC

Oferujemy usługi cięcie i frezowanie CNC materiałów drewnianych i drewnopochodnych automatycznymi maszynami CNC. Współpracujemy z zakładami stolarskimi, projektantami wnętrz, agencjami reklamowymi oraz indywidualnymi klientami. Dzięki doświadczeniu w produkcji surowych i lakierowanych frontów meblowych i elementów dekoracyjnych doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci.

Przy pomocy zaawansowanej technologii frezarek CNC jesteśmy w stanie osiągnąć doskonałą precyzję wykonania elementów oraz wysoką jakość, dlatego frezowanie i cięcie przy użyciu maszyn CNC pozwoli Ci zaoszczędzić czas i znacznie zwiększyć estetykę zamawianych elementów. Twojej firmie pozwoli to także rozwinąć ofertę o większą ilość skomplikowanych realizacji. Obrabianie materiałów jeszcze nigdy nie było tak proste !
Frezowanie CNC

Oszczędność czasu

Jeśli jesteś wykonawcą i oferujesz swoje produkty klientom, frezowanie CNC to dla Ciebie gwarancja jakości. Dzięki temu zyskujesz na czasie i możesz być pewien, że wykonane przez nas elementy będą spełniały nawet najwyższe oczekiwania Twoich klientów. 

Skomplikowane wzory

Dzięki dużej ilości obsługiwanych frezów jesteśmy w stanie wytworzyć zawiłe i skomplikowane elementy mebli, ekspozycji lub konstrukcji budowlanych i remontowych, które nie są wykonalne przy użyciu ręcznych narzędzi. W wyniku tego skraca się także czas ich produkcji.

Kontrola jakości

Cały proces produkcji monitorowany jest przez naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy podczas kontroli jakości na bieżąco sprawdzają poprawność procesu produkcji dzięki temu możesz być pewien naszych produktów.

Powtarzalność

Frezarki CNC gwarantują te same wymiary nawet w dużych ilościowo zamówieniach eliminując błąd ludzki.

Precyzja

Obrabiany materiał jest cięty i frezowany z dokładnością poniżej 0,2 mm/m.

Najczęściej zadawane pytania

Najwięcej projektów wykonujemy z płyty MDF. Jednak inne materiały nadające się do frezowania to:

• lite drewno
• sklejka
• płyty laminowane
• płyty MDF
• HDF
• płyty typu Corian, Staron


TWORZYWA SZTUCZNE:
• PCV
• PE (polietylenowe)
• plexi
• poliwęglan

Jeśli chcesz, możesz dostarczyć nam swój materiał do frezowania lub cięcia. Musi on jednak spełniać wymagania wymiarowe i materiałowe. Aby uniknąć problemów ze złym doborem materiałów w większości przypadków oferujemy nasz materiał. Chętnie jednak rozwiejemy Twoje wątpliwości odpowiadając na Twoje pytania telefonicznie lub mailowo.

Towar możemy dostarczyć kurierem lub można odebrać go w naszej siedzibie w Wólce Grodziskiej obok Grodziska Mazowieckiego. Dokładne namiary znajdziesz tutaj.

Wystarczy, że opiszesz nam dokładnie swoje wymagania i prześlesz dokładne wymiary. Możesz przesłać do nas szkic, opis, projekt lub odwiedzić nas bezpośrednio w naszej firmie.

Skorzystaj z formularza na naszej stronie lub prześlij zamówienie telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w firmie. Pamiętaj aby podać swój nr kontaktowy, który pomoże nam się skontaktować w razie dodatkowych pytań. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na niepotrzebnych wymianach maili.